+370 699 76007     info@energera.lt

Stipriausi Lietuvoje 2014-2016

UAB „Energera“ montuoja geoterminio šildymo sistemas ir prekiauja šilumos siurbliais visoje Lietuvoje. Veiklą pradėjome 1993 metais kaip individuali įmonė. Nuo 2007 metų pavasario Lietuvos rinkai tiekiame šilumos siurblius, taip pat montuojame geoterminį šildymą. Sąžiningu darbu visoje Lietuvoje pelnėme klientų pasitikėjimą. Stengiamės, kad kiekvienas klientas savo geoterminio šildymo sistema būtų iki galo patenkintas. Raginame su mumis susisiekti ar užpildyti užklausos formą. Tikimės būti naudingi ir jums!

Geoterminis šildymas

Skaitykite, kaip veikia geoterminis šildymas.

Šilumos siurbliai

Oras-Vanduo, Oras-Oras, Vėdinimas, Kondicionavimas

D.U.K.

Dažnai užduodami klausimai. Panaršykite – gal į jūsų klausimą jau atsakėme.

Susisiekite

Kontaktinė informacija.

Dabar pats laikas pagalvoti apie senos šildymo sistemos atnaujinimą! Nuo 2020-09-21 paskelbtas kvietimas kompensacinėms išmokoms senus ir neefektyvius katilus keičiant į šilumos siurblį. Daugiau informacijos rasite čia arba galite kreiptis į mus.

Norite pasitarti su mumis gyvai? Kviečiame susisiekti nemokamai specialisto konsultacijai prie Jūsų namo.

2020 image

Bendrosios nuostatos

1. UAB „Energera“, įmonės kodas 179348663, įsikūrusi Dariaus ir Girėno g. 9, Tauragėje (toliau – Valdytojas), nustato naudojimosi www.energera.lt svetaine (toliau – Svetainė) privatumo taisykles ir tvarką (toliau – Taisyklės) bei Svetainės lankytojų (toliau – Vartotojas) asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, taip pat paskiria asmenį atsakingą už asmens duomenų tvarkymą įmonėje (toliau – Vykdytojas).

2. Visi Vartotojai prisijungdami prie Svetainės ir ja naudodamiesi patvirtina, kad yra tinkamai susipažinę su Taisyklėmis ir sutinka, kad Valdytojas tvarkytų jų pateiktus duomenis (įskaitant jų asmens duomenis).

Svetainės paslaugos:

3.1. Vartotojui pateikta forma, kurioje klientas atsako į klausimus, susijusius su jo objektu (t.y. nurodo telefono numerį, el. pašto adresą, miestą; pastato šildomą plotą; perdangos ir sienų apšiltinimą; gyventojų skaičių).

3.2. Naudodamasis Svetainės paslaugomis ir pildydamas užklausos formą Vartotojas prisiima visą atsakomybę dėl svetainėje pateiktų duomenų teisingumo ir tikslumo. Pateikdamas savo ar kitų asmenų duomenis Svetainėje Vartotojas užtikrina, kad neteiks jokių pretenzijų dėl tokių duomenų tvarkymo.

3.3. Vartotojas prisiima visą atsakomybę ir įsipareigoja be sutikimo neatskleisti kitų asmenų duomenų jokiems tretiesiems asmenims, jei tokie duomenys jam buvo prieinami per klaidą ar kitomis aplinkybėmis. Pastebėjęs bet kokius pažeidimus dėl asmens duomenų apsaugos, vartotojas turi nedelsiant informuoti Svetainės Valdytoją.

3.4. Jei Vartotojo asmens duomenys pavagiami, neteisėtai atskleidžiami ar pakeičiami dėl Vartotojo neatsakingumo ir Svetainės Taisyklių nepaisymo ar dėl neatsakingų trečiųjų asmenų veiksmų, Valdytojas dėl to neprisiima jokios teisinės atsakomybės.

3.5. Valdytojas turi teisę siųsti Vartotojui pranešimus, informuodamas apie pasikeitimus svetainėje ar naujas naudojimosi sąlygas.

3.6. Jei sutriktų Svetainės darbas dėl veiksnių, kurių Valdytojas nekontroliuoja, įmonė neatsako, jei laikinai nebus galima pateikti užklausos formų, bet stengsis kuo skubiau visus trikdžius pašalinti. Užklausas tuomet galima siųsti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

3.7. Valdytojas turi teisę vienašališkai pakeisti Taisykles, apie tai paskelbdamas svetainėje. Tokios atnaujintos taisyklės įsigalioja nuo paskelbimo dienos. Tuomet Vartotojas prisijungdamas iš naujo privalo patvirtinti, kad sutinka su atnaujintomis taisyklėmis; kitu atveju Svetainės teikiamomis paslaugomis jis nebegalės naudotis.

Asmens duomenų tvarkymas

4. Valdytojo Svetainėje pateikti asmens duomenys tvarkomi pagal Taisykles ir Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (ES) 2016/679.

5. Svetainės Valdytojas užtikrina, kad imasi visų tinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotų asmens duomenis nuo neteisėto tvarkymo, atsitiktinio praradimo, sunaikinimo ar pakeitimo.

6. Pildant pateiktą formą Svetainės Vartotojo pateikti duomenys (telefono numeris, vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, duomenys apie objektą) arba visa Valdytojo su Vartotoju sudarytoje sutartyje nurodyta informacija (jei yra) naudojama:

6.1. identifikuoti Vartotoją ir jo poreikius;

6.2. įgyvendinti Vartotojo poreikius;

6.3. vykdyti sutartinius įsipareigojimus;

6.4. siūlyti Paslaugas ir prekes.

7. Vykdytojui nustačius Vartotojo tapatybę, pastarasis turi teisę:

7.1. susipažinti, kaip jo asmens duomenys tvarkomi;

7.2. Valdytojo prašyti, kad Vartotojui elektroniniu paštu arba spausdintu formatu būtų pateikti Valdytojo turimi su juo susiję asmens duomenys;

7.3. savo asmens duomenis ar kitą informaciją patikslinti;

7.4. sustabdyti savo asmens duomenų naudojimą arba paprašyti asmens duomenis sunaikinti, jei duomenys naudojami pažeidžiant teisės aktų reikalavimus arba nebėra reikalingi tikslų įgyvendinimui, išskyrus saugojimą arba archyvavimą;

7.5. apriboti savo asmens duomenų tvarkymą kokiam nors laikotarpiui;

7.6. nesutikti su savo asmens duomenų tvarkymu, jei duomenys tvarkomi pažeidžiant sutikimo ar sutarties (jei tokia buvo pasirašyta) sąlygas.

8. Vartotojas gali kreiptis dėl savo asmens duomenų tvarkymo raštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Dariaus ir Girėno g. 9, Tauragė, arba skambinti telefonu +370 69976007.

9. Nepavykus asmens apsaugos klausimų išspręsti su Valdytoju, Vartotojas turi teisę kreiptis į Valstybinę asmens duomenų inspekciją telefonu +37 85 271 2804 arba rašyti elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. https:/www.ada.lt

10. Vartotojas Svetainėje pateikdamas savo asmens duomenis patvirtina, kad jie yra teisingi ir tikslūs. Vartotojas nepateikia perteklinių duomenų, kurie nėra reikalingi tikslams įgyvendinti. Taip pat jis privalo nedelsdamas informuoti Valdytoją, jei duomenys pasikeitė.

11. Valdytojas duomenis tvarko ne ilgiau, nei numatyta teisės aktuose arba sutartyje (jei tokia pasirašyta) numatytą laikotarpį, būtiną Vartotojo tikslų įgyvendinimui.

12. Valdytojas gali teikti Vartotojo asmens duomenis tretiesiems asmenims, kurie susiję su tikslų įvykdymu laikantis galiojančių teisės aktų. Tretieji asmenys gali būti:

12.1. programinės įrangos priežiūros specialistai;

12.2. apskaitos ir kitas paslaugas teikiančios įmonės, užtikrinančios tinkamą Valdytojo veiklą.

13. Valdytojas gali teikti asmens duomenis partneriams, su kuriais bendradarbiauja teikdamas paslaugas, valstybės ir teisėsaugos institucijoms, taip pat policijai, kai tai privaloma pagal galiojančius teisės aktus, kad apgintų savo ir darbuotojų saugumą.

14. Visiems kitiems tretiesiems asmenims, nesusijusiems su paslaugų teikimu, Valdytojas įsipareigoja duomenų neatskleisti, išskyrus teisės aktų numatyta tvarka.

Slapukai  

15. Svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“) užtikrina, kad svetaine Vartotojas galėtų naudotis greitai ir patogiai. Slapukai skirti svetainės lankomumui stebėti ir Vartotojui atpažinti.

16. Slapukas – tai failas, kuris siunčiamas ir įdiegiamas į Vartotojo kompiuterį.

17. Vartotojui slapukai siunčiami tik gavus Vartotojo sutikimą.

18. Vartotojas bet kada gali atšaukti sutikimą tiesiog pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, bet tada Vykdytojas nebegalės užtikrinti, kad visos svetainės funkcijos veiks sklandžiai.

Baigiamosios nuostatos  

19. Svetainės Valdytojas rūpinasi, kad Vartotojas galėtų naudotis svetaine greitai ir patogiai bei jo asmeniškai pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi pagal Taisykles ir Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (ES) 2016/679.

20. Valdytojas neatsako, jei Vartotojo asmens duomenys sunaikinami ar pavagiami dėl paties Vartotojo kaltės ir Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nepaisymo.

21. Iškilus klausimams galima kreiptis adresu UAB „Energera“, Dariaus ir Girėno 9, Tauragė, rašyti elektroninio pašto adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti telefonu +370 699 76007.

lampoassa logo

Suomen Lämpöpumpputekniikka Oy  yra didžiausias žemės energiją naudojančių šildymo sistemų tiekėjas Suomijoje. Lämpöässä šilumos siurbliai, tinkami net ir atšiaurioms Suomijos oro sąlygoms, gaminami jau daugiau kaip trisdešimt metų. Įgyta patirtis užtikrina, kad tokie šilumos siurbliai atitiks pačius aukščiausius reikalavimus. Visi šilumos siurbliai kruopščiai išbandomi. Lämpöässä sistemos gaminamos atidžiai ir rūpestingai, kad idealiai tiktų jūsų namams.

Skaityti daugiau...

AUKŠTOS KOKYBĖS AKUMULIACINĖS TALPOS BEI KARŠTO VANDENS ŠILDYTUVAI

Siūlome itin kokybiškas akumuliacines talpas su termoizoliacija bei karšto vandens šildytuvus, tinkamus jungti su geoterminio šildymo sistemomis, saulės kolektoriais, kieto kuro, granuliniais, dujiniais katilais ar kitomis jūsų namus šildančiomis sistemomis.

Skaityti daugiau...

oilon-logo.jpg

Oilon – 1961 m. Suomijoje įkurta tarptautinė energetikos ir aplinkosaugos technologijų įmonė, turimą patirtį panaudojanti geresnių ir ekologiškesnių sprendimų pateikimui. Oilon gaminami kokybiški aukšto efektyvumo šilumos siurbliai tinkami kiekvienam objektui – naujos statybos, renovuojamuose pastatuose, individualiuose namuose ir komerciniuose objektuose.

Skaityti daugiau...

Norite sužinoti, kiek geoterminis šildymas kainuotų jūsų atveju? Susisiekite su mumis!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies")
Skaityti daugiau Gerai